Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

533 889 388
kontakt@roofstyle.pl


Twój koszyk jest aktulanie pusty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.

Zadaj pytanie
E-mail
Treść zapytania
Strona produktu
Płatności

Z myślą o Państwa wygodzie każde zamówienie może zostać w prosty sposób opłacone za pomocą karty kredytowej bądź też dogodnego systemu ratalnego.

platnosci

FAQ - Wasze pytania

Płatności można dokonać na 4 sposoby:

- za pomocą przelewu na konto

- za pomocą karty kredytowej

- korzystając z systemu ratalnego Żagiel

- podczas odbioru (w tym odbioru własnego)

 

Szczegóły znajdą Państwo w zakładce "Płatności".

W sklepie Roofstyle.pl stosujemy 3 statusy dostępności towaru:

 

- duża dostępność – oznacza, że towar dostępny jest bez ograniczeń dla standardowej sprzedaży detalicznej.

- mała dostępność – oznacza, że ilość sztuk danego produktu jest na tą chwilę ograniczona i zakup w większej ilości może być niemożliwy. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

- brak produktu – oznacza, że dokonanie zakupu wybranego produktu jest na tą chwilę niemożliwe. W tym przypadku również prosimy o kontakt.

W przypadku, w którym towar oznaczony jest jako dostępny (mała lub duża ilość) zamówienie realizowane jest tak szybko jak to tylko możliwe ze względu na rodzaj płatności:

 

W przypadku przelewu na konto realizacja następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.

 

Przy wyborze płatności kartą kredytową lub w systemie ratalnym realizacja następuje natychmiast po potwierdzeniu transakcji  - odpowiednio przez system "Płatności" lub "Żagiel".

 

Dla odbioru odbioru osobistego realizacja następuje natychmiast po dokonaniu zakupu w naszym sklepie.

Jeżeli zamówienie jest gotowe do realizacji przed godziną 10:00, towar zostaje wysłany na podany przez państwa adres tego samego dnia. W każdym innym przypadku wysyłka towaru następuje w następny dzień roboczy.

 

Zamówienia gotowe do realizacji w weekend lub w inny dzień świąteczny również wysyłena są w następny dzień roboczy.

 

Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy Pekaes, dzięki czemu dostawa następuje nie dalej niż po 48 godzinach od wysyłki.

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymaną wraz z nim fakturę z wypełnioną częścią "zwrot" lub paragon - w przypadku braku dowodu zakupu zwrot zakupionej rzeczy jest niemożliwy. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem lub przekazem pocztowym w ciągu 14 dni. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Tak, przesyłka jest ubezpieczona do wartości 50 000zł.

Odpowiedź na to pytanie jest zależna od wielu czynników. Każde poddasze jest nieco inne i wymaga osobnego przemyślenia kwestii doświetlenia. Tymniemniej, można wyróżnić kilka podstawowych zasad, którym warto się kierować przy wyborze okna dachowego:

 

- Wielopunktowe doświetlenie poddasza jest zdecydowanie korzystniejsze niż jednopunktowe, a zatem warto przemyśleć zainstalowanie większej ilości mniejszych okien, niż jednego dużego. Rozłożenie tej samej powierzchni szyb na większą ilość okien pozwala doświetlić do kilkunastu procent więcej powierzchni pomieszczenia.

- Im mniejsze nachylenie dachu, tym większe powinno być okno – dzięki temu zwiększa się powierzchnia doświetlenia pomieszczenia. Okna w stromych dachach powinny swoją wielkością zbliżać się (w miarę zwiększającego się nachylenia) do wielkości standardoych okien.

- Ważną kwestią jest odpowiedni ksztalt wnęki przyokiennej – powinna ona wpuszczać jak najwięcej światła, niejako "otwierając" się na pomieszczenie. Takie rozwiązanie wpływa równeż na odpowiednią cyrkulację powietrza.

- Kluczowe jest wybranie odpowiedniej wielkości okna ze względu na budowę dachu i rozmieszczenie krokwi. Nie zalecamy własnoręcznego usuwania elementów krokwi bez uprzedniej konsultacji z dekarzem.

W przypadku włsnoręcznego montażu okna najważniejsze jest dokładne przeczytanie instrukcji producenta. Pomimo daleko idącej unifikacji tego rodzaju produktów, każdy producent stosuje charakterystyczne dla siebie rozwiązania, których przestrzeganie jest niezbędne dla prawidłowego montażu.

Każde ze sprzedawanych przez Roofstyle.pl okien posiada wszystkie niezędne akcesoria montażowe, oraz pełną instrukcję. Ponadto producenci okien dachowych dokładają wszelkich starań, aby montaż okna był jak najmniej pracochłonny i skomplikowany.

 

Tym niemniej zachęcamy do skorzystania z usług dekarza, zarówno przy wyborze okna, jak i przy montażu. Współpraca z fachowcem pomoże Państwu wybrać odpowiednie rozwiązanie dla swojego poddasza, oraz zminimalizuje możliwość wystąpienia usterki przy montażu.

Tak, ponieważ tylko w takim przypadku otrzymują Państwo pełną gwarancję producenta. Ponadto, wybierając okno i kołnierz z tej samej serii produktów mają Państwo pewność, że okno będzie w pełni funkcjonalne i że zachowane zostaną parametry izolacyjne okna.