Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

533 889 388
kontakt@roofstyle.pl


Twój koszyk jest aktulanie pusty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.

Producenci
Aktualnie w promocji
VELUX GGL 3070
Okna dachowe VELUX
TERAZ TYLKO:
1 185,00 PLN
1
FAQ
Płatności

Z myślą o Państwa wygodzie każde zamówienie może zostać w prosty sposób opłacone za pomocą karty kredytowej bądź też dogodnego systemu ratalnego.

platnosci

imFenster

imFenster imFenster
539,00 zł z VAT
Proponujemy Państwu bardzo popularny zestaw okna dachowego imFenster DVX i kołnierza TFX do dachów falistych. Otrzymują Państwo bardzo dobry produkt w jeszcze lepszej cenie!
imFenster imFenster
799,00 zł z VAT
Proponujemy Państwu bardzo popularny zestaw okna dachowego i kołnierza do dachów falistych. Otrzymują Państwo bardzo dobry produkt w jeszcze lepszej cenie!
imFenster imFenster
510,00 zł z VAT
Proponujemy Państwu bardzo popularny zestaw okna dachowego imFenster DPX i kołnierza TFX do dachów falistych. Otrzymują Państwo bardzo dobry produkt w jeszcze lepszej cenie!
imFenster imFenster
380,00 zł z VAT
Znakomita oferta dla tych, którzy poszukują dobrego okna w niskiej cenie. RoofLITE DPX to najlepsze okno w swoim segmencie cenowym!
imFenster imFenster
729,00 zł z VAT
Popularny zestaw okna dachowego IFO z kołnierzem do dachów falistych.
imFenster imFenster
143,42 zł z VAT
Kołnierz RoofLITE TFX przeznaczony do wszystkich okien RoofLITE i do falistych pokryć dachowych.
imFenster imFenster
409,00 zł z VAT
Wysokiej jakości okno typu slim-line wyposażone w wydajny nawiewnik. Oferta dla osób szukających okna wysokiej jakości, ale w niskiej cenie.
imFenster imFenster
720,00 zł z VAT
Proponujemy Państwu bardzo popularny zestaw okna dachowego imFenster APX i kołnierza TFX do dachów falistych. Otrzymują Państwo bardzo dobry produkt w bardzo dobrej cenie!
imFenster imFenster
590,00 zł z VAT
Linia produktów RoofLITE DURO to okna dachowe z centralną osią obrotu, które posiadają elegancką klamkę umożliwiającą pasywną wentylację w dwóch różnych pozycjach blokowanych.
imFenster imFenster
539,00 zł z VAT
imFenster to nowa marka okien dachowych, której producentem jest grupa VELUX, a wyłącznym dystrybutorem - Roofstyle.pl. Okno łączy wysoką jakość z niską ceną!
Strona: 1 2 3
Sortuj: